Кавова тема. Інтерв’ю з нашими баріста. ☕️Трохи про BLCKFST☕️

Привіт Друзі! 

Сьогодні 10 грудня, пройшло вже 10 днів з Blckfst, у нас було достатньо часу, щоб все обміркувати, переварити і видати думку 🙂

Ремарка : Блек фест – наймаштабніший кавовий фестиваль в Україні.

На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Чекалов Єгор, люди улыбаются, люди стоят и обувь

Так от, вся наша кавова банда (Єгор,Аня і Максим) були там від початку і до закінчення. Ми взяли у них короткі “інтерв’ю” і дізнались купу цікавого. 

Єгор:
“Я вже не вперше на Блекфесті, плюс-мінус розумів, що побачу, чого чекати , Але! Цього разу ми поїхали всією командою і для мене, як для шеф-баріста, з’явилась нова задача. Треба показати команді максимум, треба надихнути команду, надихнутись самому, взяти максимум інформації, переварити і втілити у буденність “за стійкою”, десь так і вийшло. Ми відвідали майже всі лекції і майстер-класи. Чому не всі? -Тому що, під час фесту проходить чемпіонат баріста і ми ну ніяк не могли пропустити. Відвідали купу каппінгів, перепробували майже всю каву, як на каппінг-зоні, так і на фудкорті. Перезнайомились зі всіма новими і старими брендами,людьми, перечіпали всю нову техніку, яка сьогодні є. На лекціях почули багато інформації, корисної і дуже корисної. Багато взяв для себе, як для “шефа” , багато як для “баріста”.  Оскільки моя робота передбачає не тільки роботу за стійкою, я деяких речей просто не помічаю, інколи. Так от, ці лекції і майстер-класи мені дали змогу побачити і зробити краще. Наразі, ще не всю інформацію переварив, ну дуже всього багато, але точно знаю куди рухатись далі.”

На изображении может находиться: люди сидят, кофейная чашка, напиток и в помещении

Максим:
“Хотілось би зразу почати з того, що “К” – означає команда. Дуже важливий вклад робить команда у процесі розвитку і підготовки до чемпіонату баріста. Я дізнався про нову воронку і в цей момент мені захотілось експерементувати з зерном,
пробувати готувати все, що у нас є, по різному і аналізувати. Хотілось би виділити те, що я дізнався про розвиток і організацію всередині підприємства. Найголовніше те, що команду треба цінувати, давати можливості і свободу, ставити персональні цілі, мотивації і якщо людина не справляється, то дізнатись причину, допомогти. Так само дізнався, що команда – то є єдиний організм, як налагоджений робочий процес впливає на роботу і чому це так важливо. Найголовніше те, що я зрозумів: якщо ти думаєш, що знаєш все – ти нічого не знаєш! Тому я мотивований і дуже надихнувся на Блек фесті. Я побачив рівень і дуже хочу тепер його досягти!”
На изображении может находиться: один или несколько человек, экран и в помещении

Аня:
“Вік живи-вік учись! Кавова сфера розвивається з кожною хвилиною і щоб розмовляти актуальною кавовою мовою потрібно постійно слідкувати за новими трендами, оновленнями в обладнанні, експерементальними методами обробки зерна, новими методами заварювання. Для мене BLCKFST був саме тим заходом, де все це гармонічно поєднувалося разом, немов ідеальна чашка капучіно. За 2 дні наймаштабнішого фестивалю країни я “насьорбалась” кави на 10 професійних каппінгах, прослухала більше 20 лекцій, була на 2-х чемпіонатах баріста. Друзі, це був надзвичайний вікенд! Я поки розмірковую, як використати нові знання з користю, але вже готова надихати і дивувати вас новими знаннями і смаком кожної чашки”

Ми впевнені, що це ще далеко не все цікаве, що було на Блек фесті. Тож, Друзі, наші баріста завжди чекають на вас з 9-тої ранку і аж до 23-тьої, їм ще так багато треба вам розповісти))

На изображении может находиться: текст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *