РЕСТОРАН

Найкращі ресторани в світі – це місцеві ресторани локальної кухні. Ми звикли, до традиційного набору страв, яке зветься українською кухнею, хоча насправді Україна ніколи не була моноетнічною територією, тому і кухонь у нас насправді багато: бесарабська, галицька, єврейська, одеська, кримськотатарська, слобожанська, поліська, закарпатська (угорська), буковинська (румунська), центральноукраїнська.

Ми вирішили взяти на себе сміливість і вголос сказати про “панукраїнську кухню” – так це похідне від семантичної конструкції “паназіатська”, і нам здається, що воно найкраще описує нашу ідеологоію. “Панукраїнська кухня” глибша за звичну нам українську – ми працюємо з оригінальними рецептурами і надаємо їм сучасного прочитання, використовуємо новітнє обладнання і технології обробки.

Всі кухні, притаманні різним регіонам і народам, що живуть в Україні використовують локальну сировину, мають певну сезонність – то ж меню нашого ресторану змінюється кілька разів на рік. Ми маємо за мету максимальну локалізацію постачальників ресторану, тому у нас ви зможете почути про нових виробників, що знаходяться зовсім поруч з вами. Ще важливий нюанс – всі страви ми максимально адаптуємо під поєднання не з міцними напоями, а вином. Винна карта – важливий елемент нашого ресторану, має кілька десятків позицій, формується особисто власником.

Ми вважаємо вино соціальним напоєм, за келихом якого люди гарно проводять час, то ж його цінова доступність – частина концепції ресторану ТОЛОКА, в наявності вина побокально завдяки CORAVIN.